KONST / Litografier / Färglitografi 8616307
nr 861 6307
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Axel Olson (1899-1986), 33/260, signerad, motivet: 20x65
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 november 2013
kl 20:52:49
400 kr
450 kr
500 kr